НСК «Олімпійський» вітає з Міжнародним днем сім’ї!

Міжнародний день сім’ї - затверджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, та відзначається щорічно 15 травня. Запровадження цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку колишнього Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської родини, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім'я, любов і вірність – три основи, на яких тримається все наше свідоме життя. Сім'я дає можливість відчути грунт під ногами, любов пов'язує нас один з одним, а вірність укріплює нашу віру в оточуючих людей. Всі ці складові нашого простого людського щастя.

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський», бажає, щоб у нашій державі було більше міцних, забезпечених і по-справжньому надійних сімей. Нехай посмішки ваших рідних і близьких бережуть ваш дім від усіх бід і порожніх сварок. Нехай ваша друга половина допомагає вам йти життєвим шляхом, оминаючи образи. Найперша цінність країни – це родина. Вона зігріває своєю любов'ю дім та оточує теплом всіх навколо.

З днем сім'ї, любові і вірності!

З повагою
колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери