НСК “Олімпійський” вітає з Міжнародним днем йоги

21 червня 2017 року шанувальники йоги відзначають своє власне свято – Міжнародний день йоги. Пошук гармонії тіла та духу, медитація, філософія, наука, комплекс фізичних і дихальних вправ, самодисципліна, дослідження таємниць власної свідомості і психіки - можна привести ще тисячі епітетів, але так і не описати до кінця та повністю всю суть цієї дуже давньої, проте популярної і сьогодні, духовної практики.
Головна спортивна та культурна арена країни – НСК “Олімпійський”– вітає з Міжнародним днем йоги всіх шанувальників цього спорту, а так само тих, хто ще не познайомився з цим стародавнім вченням - у вас все попереду! Успішної практики, нових розумінь і трансформацій!
Якщо ви хочете прокинутися й отримати заряд бадьорості на цілий день, нічого особливо не потрібно, лише спеціальна добірка асан та ранковій йога. Все це та багато іншого чекає на кожного гостя ранкової йоги в неймовірно гарному спортивному серці столиці – НСК “Олімпійський”.
Заняття проходять у чаші стадіону о 7:30 ранку. Місце зустрічі: центральний ресепшен о 07:20, вхід через ворота Захід 1 з боку Троїцької площі, найближча станція метро «Олімпійська».
Тривалість заняття: 1 година. Обов'язково мати з собою килимок (каремат).
Більш детальна інформація: +38 063 900 47 45
НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери