НСК «Олімпійський» запрошує киян та гостей столиці разом відсвяткувати 94-річчя арени!

Цієї суботи, 12 серпня 2017 року, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський»відсвяткує свій 94-й День народження. Окрім цього, «Музей 90-річної історії НСК «Олімпійський» відсвяткує своє 4-ьох річчя.

Нагадаємо, що урочисте відкриття музею головної арени країни відбулося 12 серпня 2013 року. Музей має багато цікавих та раритетних експонатів. Експозиція музею постійно поповнюється новими експонатами-подарунками від гостей стадіону, видатних спортсменів та всіх, хто захоплюється історією стадіону. Колектив НСК «Олімпійський» запрошує партнерів, вболівальників, гостей арени, представників засобів масової інформації та всіх небайдужих до історії арени долучитися до розширення експозиції музею! Якщо у Вас є цікаві речі, пов’язані із видатним минулим найбільшої арени країни, та Ви бажаєте закарбувати свої ім’я на історичному Олімпі нашої арени, приходьте на НСК «Олімпійський» (просимо повідомити завчасно). Ми будемо раді отримати від Вас подарунки в наш музей. Нагадуємо, що експонати можуть бути передані для тимчасової експозиції. Більше інформації про Музей історії НСК: http://www.nsc-olimpiyskiy.com.ua/ua/excursions/museum/ .

До уваги відвідувачів екскурсійних турів та Музею: на честь Дня народження стадіону тури будуть проводитися за спеціальною ціною!

Нагадаємо, що НСК «Олімпійський» має майже вікову історію, пережив багато історичних моментів, бачив радість перемог та нових звершень. НСК – магічне місце, котре зібрало в собі великий енергетичний потенціал багатьох поколінь вболівальників, спортсменів та гостей, сакральне серце країни! НСК «Олімпійський» – місце, де здійснюються мрії!

Отже, запрошуємо всіх киян та гостей столиці відвідати НСК «Олімпійський» в День народження стадіону та долучитися до традиції арени – Кола бажань! Кожен, хто забажає, зможе відвідати НСК, пройти коло навколо смарагдового серця стадіону по висококласним біговим доріжкам та загадати бажання! Коло бажань буде відбуватися протягом 94 хвилин! З кожним роком кількість хвилин збільшується відповідно до кількості років НСК «Олімпійський»!

Окрім цього, всі гості арени зможуть попередньо замовити улюблену музику та насолодитися композицією в спортивному серці країни.

Умови:

-        зайти на сторінку НСК «Олімпійський» в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/nsc.olimpiyskiy/?pnref=lhc;

-        знайти цю новину;

-        залишити свій коментар із композицією. Обов’язкова умова до композиції: вона має бути із класичного репертуару, дата створення композиції – до 1923 року включно!

Таймінг святкування Дня народження арени:

Початок екскурсійних турів ареною та до музею: 11:00, 13:00, 15:00 та 17:00;

Передача подарунків до музею стадіону: 11:00 -17:00;

Коло бажань: 19:00 – 20:34;

Прослуховування улюбленої музики: 19:00 – 20:34;

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходів, привітати головну арену країни з 94-річчям, насолодитися улюбленою музичною композицією, підтримати традиції стадіону та стати частиною спортивної історії країни!

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська 55, Центральний ресепшн, вхід через ворота Захід 4 (зі сторони станція метро «Олімпійська») та через ворота Північ 1 (зі сторони станція метро «Палац Спорту»).

Попередня акредитація ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА включно до 11 серпня 2017 року до 17:00: Тетяна +38 044 590 67 01, +38 067 500 73 86 або t.gosteva@nsc-olimpiyskiy.com.ua

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери