НСК «Олімпійський» зможе приймати легкоатлетичні змагання міжнародного рівня

Президент Європейської легкої атлетики (ЕА) Свен Арне Хансен і член Ради ЕА Мартон Дюлай,  у рамках свого візиту до Києва, відвідали НСК «Олімпійський». На головній спортивній арені України вони зустрілися з президентом НОК України, першим віце-президентом ІААФ Сергієм Бубкою,  віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом та генеральним директором НСК «Олімпійський»  Валентином Груздєвим.

Учасники зустрічі обговорили перспективи, можливості і готовність України в цілому і НСК «Олімпійський» зокрема приймати міжнародні легкоатлетичні змагання рівня чемпіонатів Європи.
Європейські фахівці високо оцінили інфраструктуру «Олімпійського» та відзначили, що стадіон може приймати змагання найвищого рівня. Своїми враженнями вони поділилися з представниками українських мас-медіа під час прес-конференції.

«Під час нашого візиту до Києва ми оглянули НСК «Олімпійський» і обговорили перспективи проведення на ньому змагань офіційного рівня. Зараз можемо говорити про те, що столиця України претендуватиме на проведення командного чемпіонату Європи у 2021 році (Суперліга), - зазначив Свен Арне Хансен. – Звичайно, для початку Україна має ввійти у топ-вісімку на наступному командному чемпіонаті Європи – у Бидгощі-2019. Адже якщо раніше у Суперлізі виступали 12 команд, то з 2021-го їхня кількість зменшиться до восьми. Проте я переглянув статистику, перш ніж їхати до України: за останні роки ваша команда завжди була у першій вісімці. Тож якщо вона виконає це завдання і наступного року, ми зможемо вже більш конкретно говорити про заявку України на проведення  Суперліги у Києві».

За словами В’ячеслава Кириленка, у випадку, якщо Україна отримає право на проведення чемпіонату Європи з командного багатоборства, то з боку Уряду буде надано всебічну допомогу, у тому числі і фінансову, та сприяння в організації цих змагань.

«Олімпійський» - це багатофункціональний спортивний комплекс, який був побудований для того, щоб на ньому проводилися не лише футбольні, а й легкоатлетичні змагання. Минулого року ми проводили тестування поля, яке показало, що газон «Олімпійського» витримає вагу молота для метання. Для нас не в новинку проводити великі спортивні змагання, у нас є потужна команда, здатна реалізувати цей проект на найвищому рівні» - зауважив генеральний директор НСК «Олімпійський» Валентин Груздєв.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери