«Колос» - «Дніпро-1»: інформація щодо матчу

25 липня о 17:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться матч півфіналу плей-офф Української Прем’єр ліги за перепустку у Ліги Європи. «Колос» Ковалівка прийматиме «Дніпро-1». Півфінал складається з одного матчу – у разі нічиєї в основний час, буде призначено два додаткові тайми по 15 хвилин. А якщо і там буде зафіксована нічия, то команди визначать переможця у серії пенальті.

Арбітри матчу
Головним арбітром зустрічі призначено Катерину Монзуль (Харків). На лініях їй допомагатимуть Олександра Ардашева (Київ), Марина Стрілецька (Суми), четвертий арбітр — Анастасія Романюк (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Ігор Ярменчук (Київ). Делегат УАФ/офіцер безпеки УАФ — Юрій Іванченко (Київ). На матчі працюватиме бригада VAR на чолі з Євгеном Арановським.

До уваги ЗМІ
Відповідно до рішення МОЗ України та Української асоціації футболу на матч буде допущено до 30 представників ЗМІ. Акредитація проводиться через прес-службу ФК «Колос» Ковалівка. Заявки приймаються на e-mail: presskolos@gmail.com , а також за номером телефону: (093)591-93-39, Станіслав.