«Колос» - «Маріуполь»: інформація щодо матчу

29 липня о 19:30 на НСК «Олімпійський» відбудеться матч фіналу плей-офф Української Прем’єр ліги за перепустку у Ліги Європи. «Колос» Ковалівка прийматиме «Маріуполь». Нагадаємо, у півфіналі підопічні Костишина перемогли «Дніпро-1» (4:1), а азовці були сильніші за «Олександрію» (1:2). За регламентом фіналу у разі нічиєї в основний час буде призначено два додаткові тайми по 15 хвилин. А якщо і там буде зафіксована нічия, то команди визначать переможця у серії пенальті.

Арбітри матчу
Арбітр - Євген Арановський (Київ). Асистенти арбітра - Олександр Войтюк, Дмитро Запороженко (Запоріжжя). Четвертий арбітр - Анатолій Абдула (Харків). Арбітр VAR - Віталій Романов (Дніпро).
Спостерігач арбітражу - Сергій Задіран (Дніпро). Делегат УАФ - Юрій Титаренко (Київ)

До уваги ЗМІ
Відповідно до рішення МОЗ України та Української асоціації футболу на матч буде допущено до 30 представників ЗМІ. Акредитація проводиться через прес-службу ФК «Колос» Ковалівка. Заявки приймаються на e-mail: presskolos@gmail.com , а також за номером телефону: (093)591-93-39, Станіслав.

Квитки
Квитки на матч доступні онлайн
Вартість квитка – 1 гривня.

Інформація для вболівальників
Вхід на стадіон буде відкрито з 18:00 29 липня через групу вхідних турнікетів Західний 4 та Західний 5.
Важливо!  Допуск на стадіон можливий лише після проходження температурного скринінгу та за наяності у гостя захисної маски або респіратора.

Пряма трансляція поєдинку на телеканалі – «Футбол 1»