«Олімпійський» отримав подяку за підтримку Різдвяного благодійного ярмарку


НСК «Олімпійський» отримав лист подяки від Міжнародного жіночого клубу Києва – IWCK – за вагомий внесок в проведення 26-го щорічного благодійного ярмарку «IWCK Charity Bazaar», що відбувся на арені 8 грудня 2018 року.

У заході взяли участь 44 посольства, серед яких вперше – амбасади Кіпру та Казахстану. На ярмарку на продаж традиційно була представлена національна продукція країн-учасниць, вони також демонстрували свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор.

Під час ярмарку загалом було зібрано 3 922 265, 10 гривень. Фаворитами серед відвідувачів цьогорічного різдвяного заходу стали посольства Франції, Австрії та Німеччини, які виручили найбільшу кількість коштів на своїх стендах. Усі надходження будуть розподілені на різні благодійні ініціативи, серед яких: допомога дітям-сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами, жінккам, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також – підтримка освітніх проектів.

НСК «Олімпійський» вдячний Міжнародному жіночому клубу Києва за довіру, та запрошує всіх охочих завітати на IWCK Charity Bazaar-2019!

НСК «Олімпійський» - усе найкраще відбувається саме тут!

Наші Партнери