Передматчева прес-конференція "Лаціо"

Сьогодні, 14 березня 2018 року, на головній спортивній та культурній арені країни - НСК "Олімпійський", напередодні завтрашнього матчу-відповіді 1/8 Ліги Європи "Динамо" - "Лаціо" відбулася прес-конференція суперників киян. Також тренерський штаб прийняв рішення скасувати повноцінне тренування на НСК "Олімпійський". Замість цього команда просто ознайомилась з полем.

Наставник італійців Сімоне Індзагі відповів на питання журналістів перед поєдинком у відповідь проти Динамо, після нічиєї 2:2 у першій зустрічі.

"Так, звичайно, ми всі чудово розуміємо важливість цієї зустрічі. Дуже багато зусиль було докладено, щоб дістатися до такої стадії. Ми пройшли 1/16, звичайно, ми дуже добре розуміємо наскільки це для нас важливо. Ми будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб пройти далі".

Після пресс-конференції гості випробували газон столичного стадіону.

Нагадуємо, що поєдинок "Динамо" - "Лаціо" відбудеться завтра, 15 березня, о 20:00 на головній арені країни - НСК "Олімпійський". Ворота стадіону відкриються за дві години до свистка арбітра, о 18:00. Запрошуємо вболівальників приходити на гру завчасно!

НСК "Олімпійський" - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК "Олімпійський"

Наші Партнери