На НСК «Олімпійський» розгадали таємницю «Гранд Готелю Будапешт»

Сьогодні, 25 грудня 2017 року, в день Різдва західних християн, католиків, лютеранів та інших протестантських конфесій, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – підготувала для маленьких відвідувачів справжній сюрприз! Малечу організатори запросили зануритись у загадковий світ «Гранд Готелю Будапешт», розгадати таємницю готелю, перемогти злих героїв і провести незабутньо час!

- Наше шоу розраховано на малюків різного віку, адже програма дуже насичена. Спочатку наших гостей очікує ігрова зона з професійними аніматорами та цікавими розвагами. Вистава була створено таким чином, що дітлахи постійно взаємодіють із акторами, розгадують таємницю і, звісно, роблять висновки, що погані вчинки не приводять до гарних наслідків. Попереднє шоу ми робили на День Святого Миколая і побачили, що задоволеними залишилися не лише наші маленькі гості, а і їх батьки також. Адже шоу проходить у неймовірних декораціях нашого «дорослого Будапешту». У нашому спектаклі грають професійні актори, - розповіли організатори шоу.
Всім відомо, що кожен готель зберігає свої таємниці: десь живуть привиди, десь пропадають люди, а у нас опівночі оживають предмети!

Наш головний герой, відомий кінорежисер Олівер Сміт, відправляється в «Гранд Готель Будапешт», щоб особисто розгадати його таємницю, зняти про це фільм і показати людям. Власник готелю Мустафа розповідає йому про загадковий ключ, котрий відкриває чарівні двері, пройшовши через які, потрапляєш в паралельний світ, де живуть герої казок і мультфільмів. Ці двері можна відчинити лише напередодні новорічної ночі. Їх розмову підслуховує Фокс. Він викрадає ключ, знаходить таємничі двері, та відкриває їх.

За дверима – вхід в казковий світ «Задзеркалля». Наші персонажі потрапляють у цей світ і стають казковими героями. Двері зачиняються. Джинн – Володар Задзеркалля, готовий виконати три бажання непрошених гостей, проте лише, якщо вони відгадають його підступні загадки.

Герої знаходять таємниче послання від попереднього власника готелю. У листі сказано, що колись у готелі було свято чудес (Новий Рік), люди прикрашали дерево бажань (Новорічну ялинку) і запалювали чарівну гірлянду. Проте колишній власник готелю дізнався, що хтось хоче викрасти гірлянду та сховав її в Задзеркаллі. З тих пір ніхто не вірить у чудеса, та всі забули, що таке свята. Але якщо знайдеться сміливець, який розшукає це чудо та поверне гірлянду на дерево бажань, то свято теж повернеться.

Щоби знайти її, героям разом з маленькими відвідувачами готелю доводиться пройти шлях з декількох пригод: перемогти димового павука, навчитися танцювати, закидати сніжками Сніговика і ... навіть битися з Джином!
Запрошуємо всіх приєднатися до нашого казкового шоу та взяти участь у новорічній інтерактивній виставі Таємниця «Гранд Готелю Будапешт». Під час нашого шоу представлені хореографічні та вокальні номери, цирковий номер, шоу, елементи сценічного бою. Не пропустіть можливість всією сім'єю стати частиною найзагадковішого грандіозного шоу!

Тривалість шоу: 60 хвилин.

Дати проведення: 26, 27, 28, 29, 30 грудня 2017 року та 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 13, 14 січня 2018 року.

Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням: https://kontramarka.ua/ru/novoricnij-souspektakl-dla-ditej-taemnica-grandgotela-budapest-43494.html

Групові замовлення зі знижкою. Резерв квитків діє 2 дні.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери