Президент України привітав Національну паралімпійську збірну України з перемогами та здобутками на ХІІ Паралімпіаді

На ХІІ Паралімпійських іграх команда українських спортсменів-паралімпійців увійшла до топ-10 найсильніших збірних планети та замкнула трійку лідерів за кількістю здобутих золотих нагород. Щодня спортсмени отримували тисячі слів підтримки та подяки від співвітчизників.

30 березня у Холі чемпіонів головної спортивної арени країни переможців та призерів ХІІ зимової Паралімпіади особисто привітав Президент України Петро Порошенко.
Глава держави підкреслив надважливе значення кожного паралімпійського здобутку для всього українського народу, особливо для військовослужбовців, які боронять український кордон від ворожої агресії та ветеранів АТО:

«Паралімпійські медалі української збірної – це ті крила, які несуть нас вгору. І дуже важливі вони, ваші перемоги, наші спільні перемоги, для українських воїнів, для ветеранів АТО, до яких, дивлячись на вас, повертається бажання жити повноцінним життям».

Очільник української держави відзначив позитивні зміни щодо підтримки людей з інвалідністю. Зокрема нагадав присутнім, про внесені зміни до законодавчого забезпечення прав осіб з інвалідністю та підписав Укази про подальший розвиток паралімпійського та дефлімпійського спорту в Україні,яким засновуються 100 нових стипендій для дітей з інвалідністю за високі досягненняу всеукраїнських спортивних змаганнях. Петро Порошенко підкреслив, що підтримував і надалі буде підтримувати паралімпійський рух:

«Він аж ніяк не менш важливий для нас, ніж рух олімпійський. Саме тому це було спільне рішення – моє, Уряду, Міністра, коли ми розмір фінансової підтримки і винагород зробили однаковими для паралімпійців і олімпійців. Чому? Бо це справедливо. І паралімпійські перемоги для України аж ніяк не менш важливі, ніж перемоги олімпійські».

Президент України вручив високі державні нагороди чемпіонам та призерам Паралімпійських ігор в Кореї та побажав спортсменам доброго здоров’я і перемог.

Державні відзнаками були нагороджені й тренери паралімпійців. Їх наставникам вручив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов:

«Дуже приємно, що тут Президент. Це була дуже душевна зустріч, як в родинному колі. Дійсно за вас вболівала вся Україна. То ж, хотів би сказати “Дякую” 42 млн разів. Це все населення нашої країни”, - підкреслив Ігор Жданов наприкінці зустрічі.

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/

Наші Партнери