ProFit Convention: мега-тренування на «Олімпійському»

Дев’ята за ліком Міжнародна фітнес-конвеція ProFit Convention 2020 дасть відповіді на всі питання про фітнес, сучасні спортивні тренди та групові та індивідуальні тренування.

ProFit Convention 2020 – це 120 годин справжнього фітнес-свята, в програмі якого 25 воркшопів, 75 майстер-класів від провідних українських та іноземних спеціалістів, лекції та презентації.

Час та місце проведення

8-9 лютого, 2020 року. Фітнес-конвенція – НСК «Олімпійський», вул.. Велика Васильківська, 55. Акваконвенція – басейн «Олімпійський стиль», вул.. Ділова, 10.

Програма заходу

8 лютого
10.00 – 18.00 - майстер-класи з функціонального тренінгу, Dan.S.A., Step Functional, Aerobic & Dance, Body in Action, Salsaishation®, bodyАRТ International System та інш., на чотирьох локаціях.
10.00 – 17.00 – воркшопи
10.00 – 17.00 - префорум.
17.00 – 18.50 – Конкурс презентерів «ProFit Star 2020».

9 лютого
10.00 – 17.00 - майстер-класи з аеробіки та степ-аеробіки, Strech for Strength, Body weight Workout,функціональному тренінгу і TRX, стретчінгу, пілатесу, МФР, Vertical Step та інш., на чотирьох локаціях.
10.00 – 17.00 – пілатес
10.00 – 17.00 - Всеукраїнський фітнес-форум.

Деталі: https://profit.fitnessacademy.com.ua/ua/program/

Зіркові тренери

Анастасія Александріді - кращий міжнародний презентер 2016 року проведе тренінг, в якому поєднає хореографію та функціональне тренування.
Лоренцо Соммо з Італії проведе функціональне тренування з елементами степ-аеробіки
Італієць Алесандро Муо - сертифікований тренер по TRX, NRG BAG, KETTLEBELL, антигравітаційній йозі та пілатесу проведе майстер-клас та презентацію.
Поліна Савченко - презентер міжнародних фітнес-конвенцій проведе функціональне тренування з призами від UNDER ARMOUR

Більше: https://profit.fitnessacademy.com.ua/

Для кого це буде цікаво?

Всі прихильники здорового способу життя матимуть шанс дізнатися нову корисну інформацію щодо тренувать та здорового харчування, побути в компанії однодумців та поділитися власним досвідом. Захід корисний для тренерів, спортивних менеджерів, власників фітнес-клубів та залів. Це місце для знайомств з колегами, нових контактів, обміну ідеями та створення нових проектів. Лідери ринку зможуть підвищити свою впізнаванність серед цільової аудиторії та залучити нових клієнтів.

Купити квиток

На ProFit Convention 2020 доступні квитки від 900 до 1900 грн.
Деталі - https://profit.fitnessacademy.com.ua/ua/

Бізнес-складова конвеції
9 лютого у рамках ProFit Convention відбудеться Всеукраїнський фітнес-форум. Це майданчик для обміну досвідом і спілкування з колегами, а також можливість поліпшити роботу свого фітнес-клубу або студії. В рамках форуму спікери поділяться своїми перемогами і помилками. Серед заявлених тем для обговорення:
- Планування доходів від фітнес послуг і аналіз результатів
- Маркетинг в цифрах і скільки коштує помилка
- Фішки автоматизації фітнес клубу
- Особистий бренд в фітнес індустрії.
- Фітнес студія – ефективний формат фітнес бізнесу

Наші Партнери