На НСК Олімпійський проходить XVI міжнародний газовий форум «МЕДВІН: Світ зріджених та стиснених газів - 2017»

7 - 8 вересня 2017 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК Олімпійський, проходить XVI міжнародний газовий форум «МЕДВІН: Світ зріджених та стиснених газів - 2017», організований за підтримки Київської міської державної адміністрації та Міністерства інфраструктури України.

Цього року головною тематикою виставки стало газомоторне паливо та технології виробництва технічних газів, а також: газобалонне обладнання, газові паливні системи для використання ЗВГ, КПГ і СНД, альтернативні види палива для ДВС, обладнання для центрів з дообладнання автотранспорту для роботи на газомоторному паливі та їх технічному обслуговуванню і багато іншого.

Нагадаємо, що у виставці 2013 року прийняло участь 65 провідних компаній з 10 країн світу, відвідали понад 1500 фахівців галузі. У цій виставці беруть участь виробники, імпортери та дистриб'ютори газобалонного обладнання, виробники і дистриб'ютори техніки та обладнання для використання ЗВГ, КПГ і СПГ; компанії, що займаються проектуванням, будівництвом і обладнанням об'єктів АЗС, АГЗС та АГНКС.

НСК Олімпійський - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК Олімпійський

Наші Партнери