На НСК «Олімпійський» відбудеться грандіозна презентація соціального мультимедійного проекту «Переможці»

Завтра, 19 квітня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», на новій локації  «Ballpark» (вхід зі сторони вул. Фізкультури) - відбудеться урочисте відкриття соціального проекту «Переможці», куратором якого є Соломія Вітвіцька.

Проект «Переможці» від ТСН (ТБ канал 1+1) і журналу Viva – це світлини та історії українських бійців та волонтерів, поранених в зоні АТО. Колишні студенти, винороби, інженери, службовці, професійні військові, спортсмен і вчителька – усі вони стали учасниками проекту. Вони були поранені на війні, втратили кінцівки і тепер починають нове життя.

Спочатку організатори планували зробити фотовиставку, але задум швидко перетворився на великий мультимедійний проект. До нього долучилися багато учасників: фотограф зі світовим ім`ям Олександр Мордерер, волонтери, відомий глянцевий журнал, а також американський благодійний фонд. Проект "Переможці", куратором якого є відома ведуча ТСН Соломія Вітвіцька, у минулому році були представлені у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Івано-Франківську, Торонто, Брюсселі та Лурді. 

29 фотосюжетів та відеоарт розповідають про 17 сильних, мужніх чоловіків та одну жінку-волонтера, що отримали серйозні травми на передовій в зоні АТО і тепер живуть із протезами. Вони не втратили сили духу і своїм прикладом надихають тисячі українців.

Цього року організатори обіцяють більше історій та масштабніше дійство. Отже, не пропустіть у квітні в «Ballpark» на НСК «Олімпійський» грандіозну презентацію – продовження соціального мультимедійного проекту Переможці 2!

Виставка діє: 20 - 30 квітня 2017, з 11:00-21:00
Крім П’ятниці, 21 квітня – день матчу Динамо – Шахтар  

НСК «Олімпійський» - все найцікавіше відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери