НСК «Олімпійський» підвищить заходи безпеки на матчі Україна - Хорватія

До уваги вболівальників!

Завтра, 9 жовтня 2017 року, на відбірковий матчі 10-го туру групи І кваліфікаційного раунду ЧС-2018 між національними збірними командами України та Хорватії будуть підвищені заходи безпеки.

НСК «Олімпійський» та Федерація футболу України переконливо просять Вас прийти на арену заздалегідь з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки гостей при проході на територію стадіону!

У зв’язку з тим, що на матчі очікується присутність великої кількості вболівальників, ми просимо Вас проявити свідомість, яка забезпечить Вам комфортний прохід, як на територію стадіону, так і до свого глядацького місця.

Прибувши на стадіон заздалегідь, Ви зможете спокійно пройти до свого місця, придбати частування у фаст-фудах і підготуватися до комфортного перегляду матчу.

Також нагадаємо, що з 19:30 на головній арені країни в підтримку збірної України співатимуть: виконавець гімну фан-руху «Вірні збірній» Андрій Лучанко (LUKA), фіналісти проектів «Голос країни» та «Голос. Діти» Віталіна Мусієнко, Іванна Решко, Андрій Бойко, Лєра Лисенко, Таня Олексієнко, Поліна Рижак та Анастасія Багінська, яка представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні 2017! Танцювальне свято подарує шоу-балет «ТОП-ДЕНС»!

Звертаємо увагу, що квитки на матч Україна – Хорватія іменні. ПІБ кожного вболівальника друкується на квитку, а потрапити на стадіон можна лише пред’явивши один з наступних документів:

- паспорт громадянина України або іншої країни;

- закордонний паспорт України або іншої країни;

- свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- посвідчення водія;

- іменну банківську картку з фотографією;

- інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Правоохоронні органи підвищать заходи безпеки на матчі: перед турнікетами буде розташована лінія металодетекторів та буде проводитися додатковий огляд. З огляду на це, наполегливо просимо приходить на стадіон заздалегідь. Нагадуємо, що ворота стадіону відкриються більш, ніж за 2 години до початку матчу, а саме о 19:00!

Також нагадуємо, що буде обмежено роботу наступних станцій метрополітену: за час до початку матчу (о 20:45) станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди прямуватимуть без зупинки), станція «Палац Спорту» закрита на вихід, а станція «Площа Льва Толстого» закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого».

Бережіть свій час. До зустрічі на футболі!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери