НСК «Олімпійський» разом з Мінмолодьспорту відзначили День Державного прапору розгортанням 100-метрового жовто-блакитного стягу!

Сьогодні, 23 серпня, традиційно Україна відзначає День Державного Прапора – державне свято, присвячений одному з її державних символів – Прапору України.

Колектив Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» теж долучилося до цієї знаменної події. Так, з самого ранку представники стадіону разом з представниками Міністерства молоді та спорту України та колегами із державних підприємств, що входять до сфери управління Міністерства, взяли участь в урочистому піднятті прапора біля приміщення Міністерства.

«Родзинкою» цьогорічних урочистостей стало розгортання 100-метрового жовто-блакитного стягу на подвір`ї Міністерства - ВІДЕО>>>

Гостями заходу стали: віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький, олімпійська чемпіонка, біатлоністка Олена Підгрушна, представники дипломатичного корпусу в Україні – посольств Литви, Франції, Німеччини, Польщі, Хорватії, ГУАМ.

Заступник Міністра Ярослав Войтович зачитав учасникам урочистостей привітання від Міністра Ігоря Жданова, який в цей час перебуває із робочим візитом у Дніпрі:

-        Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо данину пам'яті героїчного минулого наших пращурів, продовжуємо непорушний зв'язок між поколіннями та дбаємо про збереження традицій.

Після цього хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто загинув на Сході України, боронячи територіальну цілісність та незалежність України в ці дні.

Також, традиційно в цей день відбулось нагородження співробітників Міністерства та підприємств відомчими відзнаками та подяками і грамотами Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Працівники НСК теж не залишились без нагороджень і отримали подяки: «За сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у розвиток головної спортивної арени країни та з нагоди 94-ої річниці Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», - йдеться в подяці.

- День Державного Прапора – це свято всіх поколінь, всіх українців! У цей день ми підкреслюємо повагу символу держави, що пройшов довгий, героїчний і трагічний шлях. Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Синій – колір неба, жовтий – пшениці. Ці кольори символізують велику працьовитість нашої нації. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить державний прапор. Ми завжди були, є та будемо єдиним, сильним і славним українським народом! Слава нашій Україні! - привітав колектив генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери