НСК «Олімпійський» вітає з Днем Державного Прапора!

Сьогодні, 23 серпня, традиційно Україна відзначає День Державного Прапора – державне свято, присвячений одному з її державних символів – Прапору України.

На загальнодержавному рівні свято було встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного прапора України» від 23.08.2004. Цей указ був доповнений Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року № 987», яким було засновано підняття прапора України в День Державного прапора України та під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

Державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» вітає всіх жителів України з Днем одного з основних символів нашої держави – Державного Прапора!

Сьогодні ми вшановуємо наші національні святині: Державний Прапор, Державний Герб і Державний Гімн. Блакитні та золоті, сині та жовті фарби сяяли ще на державних символах великих князів київських і короля Данила. На хоругвах Славного Війська Запорозького! Ми – мирний народ, але готові платити, і платимо – потом і кров'ю – за право жити під цим прапором, під цим небом і серед цих полів. Нехай же наш прапор завжди майоріє над мирною України!

Слава Україні! Героям Слава!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери