НСК «Олімпійський» вітає з Міжнародним днем солідарності журналістів!

Сьогодні, 8 вересня 2017 року, весь світ святкує Міжнародний день солідарності журналістів, який був заснований в 1958 році в Бухаресті, на 4-му конгресі міжнародної організації журналістів.

У цей день журналісти всіх країн і засобів масової інформації повинні демонструвати світові свою згуртованість, особливо в справі захисту своїх прав.

Так, 8 вересня 1943 року в Німеччині було страчено чехословацького журналіста, письменника-антифашиста Юліуса Фучика. Він був одним з основоположників Комуністичної партії Чехословаччини. Став відомий всьому світу своєю книгою «Репортаж з петлею на шиї», яку він написав у застінках празької в'язниці. Після його смерті книгу перевели на 70 мов світу, а з 1958 року день смерті Юліуса Фучика почали відзначати як Міжнародний день солідарності журналістів.

В кінці 20 століття на черговій конференції ООН дата 8 вересня було визначено, як Міжнародний день солідарності журналістів.

Таким чином, цей день є не просто черговим професійним святом, але і вдень, коли всі журналісти можуть відчути своє єднання, солідарність.

Прес-служба НСК «Олімпійський» вітає усіх журналістів з професійним святом солідарності! У день професійного свята зичимо Вам творчого натхнення, сил для пошуку істини. Нехай Ваше перо буде гострим і справедливим!

Мир і злагода в суспільстві – це і Ваша заслуга.  Ви – Четверта влада, яка своєю щоденною працею розвиває інформаційне суспільство в Україні. Щиро бажаємо миру та добра, родинного затишку і любові Ваших рідних!

Дякуємо Вам за Вашу працю та співробітництво!

З повагою

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери