НСК «Олімпійський» вітає з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Спочатку це свято було встановлене у березні 2000 року Указом президента України № 484/2000, називалося Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва та відзначалося 23 березня. Потім в 2011 році було перенесено на третю неділю травня, а Указом Президента N 717/2013 від 30 грудня 2013 року святкування було встановлено на 9 листопада, щоби відзначати його спільно з Днем української писемності та мови.

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва був заснований з метою відзначити вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Дослідники вважають, що прабатьком української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов'ян, слов'янські культурні джерела, культуру Київської Русі – дохристиянську та християнську. Проте, перш за все, українську культуру відрізняє самобутність і первозданна чистота.

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – вітає всіх причетних до сфери культури та народного мистецтва з професійним святом! Бажаємо творчої наснаги, нових звершень, реалізації цікавих проектів і вдячних шанувальників вашої творчості!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери