Рік до Фіналу Ліги Чемпіонів на НСК «Олімпійський»

Вже через рік, 26 травня 2018 року, на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський», відбудеться вирішальний матч Ліги чемпіонів сезону 2017/2018.
 
4 липня 2015 года Київ офіційно став кандидатом на проведення фіналу Ліги чемпіонів-2017/18, про що заявив пресі президент ФФУ Андрій Павелко.
 
Варто зазначити, що УЄФА направив ФФУ проект договору про проведення фіналу для підписання ще до офіційної заяви про рішення на користь Києва. Все правильно, адже вже була проведена титанічна робота. Близько року збиралися необхідні документи і гарантії від багатьох організацій: Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, стадіону, аеропортів, готелів.
 
Президент ФФУ безпосередньо вирішував питання з першими особами країни, містом і УЄФА. Крім цього - представники Європейського футбольного союзу під головуванням Мартіна Каллена побували в Києві, особисто проінспектували НСК «Олімпійський» та інші об'єкти інфраструктури.

Минулої суботи підготовка до проведення фіналу Ліги Чемпіонів-2018 стартувала в Києві офіційно. Відбулося перше засідання робочої групи, до якої увійшли представники ФФУ, Київської міської адміністрації і ряду інших міністерств і відомств.
 
22 травня Павелко спільно з представниками Кабінету міністрів і КМДА відвідали НСК «Олімпійський» та ознайомились з результатами підготовки стадіону до фінального матчу Ліги Чемпіонів. Учасники робочої групи побували в залах відеоспостереження і призначених для роботи мас-медіа, а також - безпосередньо на полі спортивної арени.

Фінал Ліги чемпіонів-2017/18 стане першим клубним матчем подібного рівня, проведеним в Україні.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери