У музеї НСК «Олімпійський» НОК та INTERTOP підписали угоду про співпрацю

13 вересня в музеї НСК «Олімпійський» відбулося урочисте підписання договору про партнерство Національного олімпійського комітету України та компанії INTERTOP. Завдяки об'єднанню зусиль обох організацій, олімпійські команди України будуть отримувати додаткову підтримку до кінця 2020 року. В рамках підписання договору була представлена капсульна колекція взуття BRASKA для збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх – ЮОІ-2018, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі. Співпраця закріплена підписами президента НОК Сергія Бубки та президента групи компаній МТІ Володимира Цоя.

Першими власниками модних новинок у стилі «sport casual» стали спортсмени юнацької збірної: борець Владислав Остапенко, боксер Тарас Бондарчук, баскетболісти 3х3 Олександр Сидорук та Вероніка Космач, веслувальник Іван Тищенко, фехтувальниця Катерина Черній. Юні олімпійці розповіли, що в цьому взутті почуваються комфортно та стильно, і висловили готовність підкорювати вершини олімпійського Буенос-Айресу.

«Олімпійський комітет у своїй діяльності приділяє велику увагу тісній та плідній співпраці, взаємодії з нашими добрими друзями - спонсорами та партнерами. В наш час це дуже важливий момент! Нам дуже приємно офіційно підтвердити наші гарні стосунки з компанією INTERTOP, яка є найбільшою мережею взуттєвих магазинів України. Ми раді в вашому обличчі бачити надійних партнерів, друзів та однодумців. Таким чином, ми зможемо ще більше підтримувати наших олімпійців», - відзначив під час заходу Сергій Бубка. У своє чергу Володимир Цой зауважив, що підтримка розвитку розвитку українського спорту є частиною корпоративної соціальної відповідальності компанії INTERTOP, що входить в групу компаній MTI.
Урочисту церемонію підписання у музеї «Олімпійського» відвідали також уславлені Олімпійські чемпіони та призери Ігор - Жан Беленюк, Наталія Добринська, Ілля Кваша, Олександр Крикун, Ольга Саладуха.

За матеріалами noc-ukr.org

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Наші Партнери