У рейтингу FIFA збірна України піднялася на 12 позицій

Команда Андрія Шевченка за підсумками червня займає 25-е місце, тоді як раніше розташовувалася на 37-му рядку

У рейтингу FIFA збірна України піднялася на 12 позицій

Сьогодні, 6 липня, Міжнародна федерація футболу (FIFA) опублікувала на офіційному сайті організації оновлений рейтинг футбольних збірних світу.

Національна збірна України з футболу в оновленому рейтингу FIFA поліпшила свої позиції, піднявшись відразу на 12 рядків. Команда Андрія Шевченка за підсумками червня займає 25-е місце, тоді як раніше розташовувалася на 37-му рядку.

Таке зростання стало можливим завдяки виїзній перемозі нашої команди у відбірковому турнірі чемпіонату світу-2018 над збірною Фінляндії. Нагадаємо, перед цим матчем збірна України поступилася в спарингу Мальті, але FIFA заявила, що не вважатиме командам очки за ту зустріч.

У першій десятці рейтингу ніяких змін не відбулося. Список топ-команд очолює збірна Німеччини, яка виграла Кубок Конфедерацій. На друге місце опустилася збірна Бразилії. Третю позицію займає Аргентина, а за нею йдуть Португалія і Швейцарія. У десятку також входять Польща, Чилі, Колумбія, Франція і Бельгія.

Положення наших суперників по відбору ЧС-2018 таке: Хорватія - 15 (+3), Ісландія - 19 (+3), Туреччина - 33 (-8), Фінляндія - 110 (-2) і Косово - 177 (-4).

Найближчими матчами збірної України буде зустріч проти Туреччини (2 вересня, Харків) і виїзна зустріч з Ісландією (5 вересня).

ffu.org.ua

Наші Партнери