Збірні України та Хорватії випробували газон НСК «Олімпійський»

Сьогодні, 8 жовтня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни - НСК «Олімпійський», напередодні кваліфікаційного матчу ЧС-2018 Збірні України та Хорватії провели відкриті для ЗМІ тренування, а також традиційні передматчеві прес-конференції.

Головному тренеру збірної України Андрію Шевченку шкода, що після матчу з Хорватією одна з команд точно не потрапить на чемпіонат світу.
«Мені не хотілося, щоб виникла така ситуація, тому що одна з двох команд повинна вилітати. Це дві хороші команди і дуже шкода, що одна з них 100% не потрапить на чемпіонат світу», - зізнався Шевченко.

Андрій Ярмоленко відповів на питання журналістів щодо майбутнього поєдинку кваліфікаційного раунду чемпіонату світу-2018 проти збірної Хорватії.
«Ми розмовляли з головним тренером про мою позицію на полі в матчах збірної. Андрій Миколайович сказав, що не хоче, щоб я був прив'язаний до однієї позиції, а переміщувався по всьому фронту атаки. На одному фланзі мене легко закрити», - заявив Андрій Ярмоленко на прес-конференції.

Після чого господарі випробували газон столичного стадіону. За першими 15-ма хвилинами заняття традиційно спостерігали журналісти.
Федерація футболу Хорватії звільнила головного тренера національної команди Анте Чачіча перед матчем проти збірної України та призначила на його місце Златко Даліча, який разом з Домагой Видою прийняв участь у конференції.

Нагадаємо, що 9 жовтня, збірна України проведе вирішальний матч відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року. У Києві наша команда зіграє зі збірною Хорватії в битві за місце в плей-офф. Нас влаштує тільки перемога, як і хорватів.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери