Стадіон

Відвідувачу

Схема стадіону

схема стадиона

Як дістатися 


• метро (ст. Олімпійська, ст. Палац Спорту)
• автобус (№ 69), тролейбус (№ 3, 40), маршрутне таксі (№ 171, 411,427)
 • автомобіль (вирішивши добиратися до стадіону на особистому транспорті, слід прийняти до уваги, що 1,5 кілометрова зона навколо стадіону є проблематичною з точки зору наявності паркувальних місць. Дуже рекомендуємо використовувати альтернативні варіанти для того, щоб дістатися на стадіон.
• таксі (можливість укладення договору з компанією таксі для надання пільгових тарифів для пасажирів, які прямують на стадіон) 

Додаткові можливості 

«Олімпійський» забезпечує рівний доступ до стадіону для людей з обмеженими фізичними можливостями. Для них на головній арені України створені всі необхідні умови.

Спеціально для відвідувачів з особливими фізичними потребами та їх супроводжуючих на НСК «Олімпійський» передбачено 204 глядацьких місця на трибунах.

Для максимального комфорту таких уболівальників на стадіоні також обладнані 12 окремих санітарних кімнат. Дістатися до своїх місць відвідувачі з обмеженими фізичними можливостями можуть чрез окремі входи, розташовані на турнікетних групах "Захід-1" і "Північ-2".

Біля вхідних воріт кожного вболівальника з обмеженими фізичними можливостями зустрічає стюард, який при необхідності може надати допомогу в супроводі його до місця на трибуні.