Стадіон

Повернутися до переліку новин

До уваги вболівальників!

До уваги вболівальників!
11 лютого
21:23


Сьогодні окремі засоби масової інформації поширили інформацію щодо арешту майна Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

У зв’язку із можливим спекулюванням зазначеною інформацією, доводимо до Вашого відома, що стадіон працює в штатному режимі та проводить активну підготовку до матчу 1/8 Ліги Чемпіонів між ФК «Динамо» Київ (Україна) та ФК «Манчестер Сіті» Манчестер (Англія), що відбудеться 24 лютого 2016 року о 21:45.

Хотілося б зауважити, що ситуація із заборгованістю бере початок ще в  грудні 2012 року. Тоді держава припинила фінансування програми, яка була відкрита задля підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. З боку держави не були погашені всі  заборгованості з фінансування, саме тому і виникла ситуація із арештом майна НСК. 

Наразі керівництво стадіону вживає всі можливі заходи щодо погашення заборгованості. Також, до вирішення зазначеної проблематики долучені Міністерство молоді та спорту України та профільний комітет Верховної Ради України.

Керівництво стадіону звертається з проханням не піддаватися негативним настроям, а прийти 24 лютого на найбільшу спортивну арену країни, щоби разом підтримати свою улюблену команду!

До зустрічі на трибунах!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Дивіться щеКАЛЕНДАР ПОДІЙ

МАТЧ
«Динамо» - «Чорноморець»
МАТЧ
«Динамо» - «Олімпік»

«Динамо» - «Олімпік»

03 березня 2017

НОВИНИ