НСК «Олімпійський» - унікальний майданчик для бізнесу, який підкреслить високий рівень і статусність вашого заходу. На трьох рівнях арени розташований комплекс зал конференц-сервісу, 32 скай-бокси і Президентська ложа, об'єднані двома лаунж-зонами.

Професійна команда менеджерів допоможе підібрати максимально комфортні умови для організації і проведення івенту, згідно його формату, атмосфери, кількості гостей.
                               

                                     Конференц-зали НСК «Олімпійський» для проведення статусних бізнес-заходів

Олімпійський дворик
Урочиста багатофункціональна зала з 10-метровою прозорою стелею. Вміщує до 800 осіб (у форматі театру), 650 осіб (коктейль), 300 осіб (банкет). Має додаткові приміщення бару та буфету. Головні переваги зали – природне освітлення та унікальне архітектурне рішення. В умовах дії карантинних обмежень: до 260 осіб (театр), до 180 (фуршет) та до 150 (банкет).

Хол чемпіонів
Мульти-функціональна, технічно оснащена зала максимальною місткістю до 700 осіб (театр), 450 осіб (коктейль), 250 осіб (банкет). Переваги зали - можливість сегрегації - приміщення може бути поділене на дві частини, кожну з яких можна використовувати як окрему зону заходу. Має природне освітлення. В умовах дії карантинних обмежень: до 110 осіб (театр), до 115 (фуршет) та до 100 (банкет).

Citius, Altius, Fortius, Sprint
Технічно-оснащені конференц-зали місткістю від 80 до 120 осіб. В умовах дії карантинних обмежень використовуються як приміщення для нарад на 20-30 осіб.

Лаундж 1 рівня
Просторе фойє  з двома круглими барами, комфортно розміщує до 900 осіб (коктейль), 450 (банкет). Значна перевага зали –  природне освітлення та панорама на місто. В умовах дії карантинних обмежень: до 120 осіб (театр), до 550 (фуршет) та до 200 (банкет).

Лаундж 2 рівня
Просторе фойє з двома круглими барами місткістю до 400 осіб (коктейль), 300 осіб (банкет). Головна перевага зали, крім природнього освітлення, можливість вийти та відпочити на терасі, споглядаючи діловий центр Києва. В умовах дії карантинних обмежень: до 120 осіб (театр) та до 100 (банкет).

Скай-бокси classic та gold (32/6) затишні приміщення з природним освітленням для переговорів у закритому колі. Вміщають від 12 до 24 осіб. Особливого шарму надає видовищна панорама чащі стадіону та смарагдовий газон головної спортивної арени України.  

Президентський скай-бокс
Комфортно вміщує до 120 гостей, має природне освітлення та вихід на балкон з видом на чашу та поле стадіону. Безперечна перевага зали – статусність - подія в Президентській ложі підкреслить найвищий рівень Вашої зустрічі. В умовах дії карантинних обмежень: до 50 осіб (театр) та до 40 осіб (фуршет).

Додаткові та зовнішні локації «Олімпійського»: багатофункціональні Green Heart, BALLPARK, комерційна зона, бігові доріжки, чаша стадіону, зона гостинності, естакадна галерея для тест-драйвів, панорамній ТВ-компаунд, Зовнішній периметр для проведення вуличних фестивалів. 
Професійна команда «Олімпійського» допоможе підібрати максимально комфортні умови для планування та проведення Вашого заходу, відповідно до його формату, атмосфери, кількості гостей.


Додаткова інформація та бронювання дати:
тел.: +38 (044) 590-67-07 
моб.: +38 (067) 323-40-50, +38 (063) 900-47-50 
e-mail: [email protected]

Інші можливості спорткомплексу:
послуги кейтерингу, організація корпоративних вечірок, проведення концертів та масових заходів, екскурсії та престиж-тури стадіоном, унікальні пропозиції  «Олімпійського» – кіберігри на табло 103 м2, обід або вечеря преміям-класу в середині чаші стадіону та реалізація будь-яких інших грандіозних ідей 

Завантажити презентацію


Наші Партнери