НСК «Олімпійський» запрошує організувати святкові корпоративні або сімейні заходи різного формату та масштабу. Головна арена України – це місце, де може бути втілена найсміливіша мрія або ідея - VIP обід або вечеря в центрі поля, кібергра на табло 103 м2, грандіозна корпоративна вечірка, або презентація нового продукту на найбільших екранах в Україні. Потенціал стадіону передбачає широкий спектр послуг та майданчиків, а команда менеджерів відділу організації завжди готова допомогти та вирішити будь-яку цікаву та творчу задачу. 

Зали НСК «Олімпійський» для проведення святкових заходів

Олімпійський дворик
Урочиста багатофункціональна зала з 10-метровою прозорою стелею. Вміщує від 300 осіб у форматі банкет до 650 осіб у форматі коктейль. Має додаткові приміщення бару та буфету. Головні переваги зали – природне освітлення та унікальне архітектурне рішення.

Хол чемпіонів
Мульти-функціональна зала комфортно розмістить 250 осіб у форматі банкет та 450 осіб у форматі коктейль. Переваги зали - можливість сегрегації - приміщення може бути поділене на дві частини, кожну з яких можна використовувати як окрему зону заходу. Має природне освітлення.  

Лаунж 1 рівня
Просторе фойє з двома круглими барами, комфортно розміщує до 900 осіб (коктейль), 450 (банкет). Значна перевага зали –  природне освітлення та панорама на місто. 

Лаунж 2 рівня
Просторе фойє з двома круглими барами місткістю до 400 осіб (коктейль), 300 осіб (банкет). Головна перевага зали, крім природнього освітлення, можливість вийти та відпочити на терасі, споглядаючи діловий центр Києва.

Скай-бокси classic та gold (32/6) затишні приміщення з природним освітленням для вузького кола гостей, вміщають від 12 до 24 осіб. Особливого шарму надає видовищна панорама чащі стадіону та смарагдовий газон головної спортивної арени України.  

Президентський скай-бокс
Комфортно вміщує до 120 гостей, має природне освітлення та вихід на балкон з видом на чашу та поле стадіону. Безперечна перевага зали – статусність - подія в Президентській ложі підкреслить найвищий рівень свята.

Додаткові та зовнішні локації «Олімпійського» для проведення вуличних свят -багатофункціональні Green Heart, BALLPARK, чаша стадіону, панорамній ТВ-компаунд, Зовнішній периметр та ін.

Додаткова інформація та бронювання дати:
тел.: +38 (044) 590-67-07 
моб.: +38 (067) 323-40-50, +38 (063) 900-47-50 
e-mail: [email protected]

Інші можливості спорткомплексу:
послуги кейтерингу, організація корпоративних вечірок, проведення концертів та масових заходів, екскурсії та престиж-тури стадіоном, унікальні пропозиції  «Олімпійського» 


Наші Партнери