Для комфортної роботи ЗМІ на НСК "Олімпійський" передбачено:

Трибуна для ЗМІ
Знаходиться в центрі західної трибуни на другому ярусі  - блок 72. Кількість місць для журналістів 304, з них: 207 місця для пишучих журналістів та коментаторів, 97 - для непишучих.

Робоча кімната для ЗМІ
На нульовому рівні стадіону поруч з конференц-центром знаходяться приміщення для роботи та відпочинку журналістів, фотографів і відеооператорів. До послуг журналістів індивідуальне медіакафе, де вода, чай і кава акредитованим журналістам пропонуються безкоштовно.

Мікст-зона
Розташована на нульовому рівні стадіону біля південно-західного виходу на поле і призначена для спілкування футболістів обох команд з журналістами по завершенні матчу. Саме тут представники ЗМІ можуть взяти ексклюзивні коментарі у гравців після гри і задати всі питання.

Зона для флеш-інтерв’ю

Для флеш-інтерв'ю в перерві матчу або відразу після фінального свистка передбачена зона флеш-інтерв'ю, яка знаходиться перед виходом гравців на поле.

Конференц-зала
Конференц-зала «Хол Чемпіонів» площею 575 кв.м для проведення післяматчевих прес-конференцій, розташована на нульовому рівні стадіону поруч з кімнатами для роботи ЗМІ.

У нематчеві дні усі конференц-зали стадіону використовуються для проведення конференцій і корпоративних заходів. З умовами їх бронювання ви можете ознайомитися у розділі «Конференції та заходи».

Наші Партнери