«Динамо» - «Олімпік»: інформація щодо матчу

У суботу, 24 серпня, о 19:30 на НСК «Олімпійський» відбудеться матч 5-го туру «Favbet Ліги» між київським «Динамо» та донецьким «Олімпіком».

Продаж квитків
На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 50, 100, 170, 230, 270, 300, 450 та 500 гривень.

Продаж квитків проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська», а також у касах стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.
Режим роботи кас: у будні дні – з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у святкові та вихідні дні (субота, неділя) – з 11:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у день матчу – з 11:00 до завершення першого тайму.

Крім того, у день матчу з 11:00 до завершення першого тайму працюватиме додаткова каса на Спортивній площі (вхід на стадіон із боку станції метро «Палац спорту»).

Також квитки на матч можна придбати онлайн.

Сканування електронних квитків
Нагадаємо, що на стадіоні (вхід «Північний 2» з боку станції метро «Палац спорту» та «Західний 2» зі сторони станції метро «Олімпійська») працюють нові вхідні термінали зі сканерами, які зчитують квитки з екранів мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів. Це стало можливим завдяки партнерству головної арени України, компанії Favorit Sport і квиткового оператора Esport.

Акредитація ЗМІ
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою [email protected].

Арбітри матчу
На матчі працюватиме арбітр з Дніпра – Віталій Романов. Йому асистуватимуть — Володимир Висоцький (Запоріжжя), Олександр Жуков (Харків). Четвертий арбітр — Дмитро Бондаренко (Одеса).

Графік роботи метро
Інформація щодо зміни графіку роботи метро з'явиться незабаром.

Вхід для дітей
Вхід для дітей до 7 років (включно) у супроводі дорослих безкоштовний без надання окремого місця та за пред'явлення копії свідоцтва про народження.

Наші Партнери