На «Олімійському» представлять Генеральний план міста Києва

16 грудня на «Олімпійському» відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому, зокрема, представлять проект нового Генерального плану міста Києва*.
Форум дасть старт процесу ознайомлення громадськості столиці з проектом основного містобудівного документа міста, який має стати платформою для інноваційних рішень та сприяти успішній реалізації стратегії розвитку міста Києва.

Організатор: КО «Інститут генерального плану міста Києва» та Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

Експерти форуму:
- мер Києва Віталій Кличко
- експерт Ради Європи Гуінка Тчавдарова
- директор Департаменту міського розвитку та планування мерії Лейпцига Штефан Хайніг
- провідний архітектор Томас Шинко (Франція).

На форумі відбудуться панельні дискусії: «Формування Київської агломерації. Компактний розвиток Києва», «Транспорт, вулиці, дороги», «Екологія. Зелені зони» і «Збереження культурної спадщини та цінного ландшафту».

*Серед принципових моментів нового Генплану Києва, що розроблявся з 2009 року, – те, що в ньому відображені, зокрема, і пропозиції киян, отримані при проведенні громадських слухань. У проекті враховані європейські принципи територіального планування щодо раціонального використання існуючих територіальних ресурсів, компактності міста та збереження енергоресурсів, сталої мобільності.

Реєстрація учасників та гостей розпочнеться о 9:00. Початок форуму о 10:00.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48 та uizdpi@gmail.com(у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Наші Партнери