«Славія» провела тренування перед грою з «Динамо»

Сьогодні, 13 серпня 2018 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», напередодні матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів сезону 2018/2019 між командами «Динамо» (Київ, Україна) та «Славія» (Прага, Чехія), пройшла прес-конференція наставника чеської команди та традиційне тренування гравців.

Головний тренер празького футбольного клубу «Славія» Їндржих Трпішовскі поділився очікуваннями від майбутнього протистояння «Славії» та «Динамо»:

«Гра «Динамо» на домашньому полі буде відрізнятися від того, що вони показали у нас. Удома вони сильні, вони грають через володіння м'ячем. Якщо ми дозволимо їм показати свій футбол – це буде самогубство. Ми повинні бути активні. Результат першої зустрічі говорить про те, що все можливо. Якби поєдинок в Празі закінчився з рахунком 0:0, майбутній поєдинок був би обережнішим. Якщо нам вдасться забити, це швидко змінить ситуацію та у нас з'являться шанси», – сказав Трпішовскі.

Далі гості випробували газон столичного стадіону. За першими 15-ма хвилинами заняття традиційно спостерігали журналісти.

Нагадуємо, поєдинок «Динамо» - «Славія» відбудеться завтра, 14 серпня, о 19:30 на головній арені країни – НСК «Олімпійський».

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери