18 липня – презентація нової ігрової форми New Balance на НСК «Олімпійський»!

Один зі світових лідерів із виробництва спортивного екіпірування, американська компанія New Balance, із нового сезону стає офіційним спортивним партнером найтитулованішого футбольного клубу України, ФК «Динамо» Київ.

Угода про співпрацю розрахована на три сезони – 2018/2019, 2019/2020 та 2020/2021 рр.

18 липня 2018 року відбудеться презентація нової ігрової форми, в якій київське «Динамо» буде виступати у всіх турнірах у сезоні 2018/2019.

- для вболівальників ворота арени відкриються о 18:00 (вхід через Західні ворота №4), з цього часу розпочнеться розважальна програма з розіграшами призів. На території олімпійського дворику НСК «Олімпійський» працюватимуть точки продажу напоїв та снеків.

- після офіційної частини розпочнеться відкрите для всіх тренування. Для розміщення вболівальників передбачені центральні сектори бізнес-сегменту.

- кожен, хто відвідає захід, матиме змогу першим придбати нову форму ФК «Динамо» (Київ). Після завершення відкритого тренування запланована автограф-сесія з гравцями першої команди.

До уваги журналістів! Свої заявки на акредитацію надсилайте на e-mail: bbuliga@ukr.net до 10:00 17 липня. Вхід для представників ЗМІ буде здійснюватися через Західні ворота №5.

Також нове екіпірування сезону 2018/2019 уболівальники «біло-синіх» зможуть придбати в офіційних інтернет-магазинах shop-fcdk.com та newbalance.ua, а також у фірмових магазинах ФК «Динамо» Київ.

Перший матч у формі New Balance «Динамо» проведе вже 21 липня в Одесі, де зіграє за престижний трофей – Суперкубок України.

Детальніше про співпрацю ФК «Динамо» (Київ) та New Balance можете ознайомитися тут.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Наші Партнери