Акредитація на фінал Ліги Чемпіонів

Акредитаційний центр знаходиться у Палаці Спорту, з північного боку від стадіону.

Представники ЗМІ, що прибувають на стадіон через станцію метро «Палац Спорту» (зелена лінія; М3), слідуючи вказівникам, легко зможуть дістатись акредитаційного центру, який знаходиться зовсім неподалік від станції (менше п'яти хвилин пішки). Представники ЗМІ, що прибувають через станцію метро «Олімпійська» (синя лінія; М2), повинні обійти зовнішній периметр стадіону в північному напрямку (тобто прямувати ліворуч і навколо арени). Цей маршрут також буде оснащений вказівниками та займе 5-10 хвилин пішки.

Щоб отримати акредитаційне посвідчення, необхідно пред'явити посвідчення особи або паспорт, а також копію електронного листа, який підтверджує, що ваш запит на акредитацію був схвалений.

Графік роботи акредитаційного центру:

MD (26 травня): 10:00 - 21:45

Пам'ятайте, що акредитація для ЗМІ дає право на безкоштовний проїзд у метро до 27 травня – тобто до наступного дня після матчу.

Отримавши акредитаційне посвідчення, ви можете увійти на територію стадіону через спеціальні ворота пропускного пункту Західний А (див. прикріплену мапу).

Для представників ЗМІ є також спеціальний вхід і в приміщення стадіону. Всередині ви знайдете довідковий стіл та різні зони й послуги для роботи ЗМІ.

На обох входах для ЗМІ буде проводитись перевірка сумок та обладнання.

Будь ласка, не забудьте отримати особисте акредитаційне посвідчення в акредитаційному центрі, перш ніж прийти до входу для ЗМІ. Без акредитаційного посвідчення доступ до зон для роботи ЗМІ заборонений.

© 1998-2018 UEFA. All rights reserved.

Наші Партнери