Акредитацію на матч Україна – Хорватія відкрито!

Прес-служба Федерації футболу України оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на відбірковий матч до ЧС-2018 між національними збірними командами України та Хорватії, який відбудеться 9 жовтня о 21:45, в Києві, на стадіоні НСК «Олімпійський».

Останній день прийому заявок – 6 жовтня (12:00).

Нагадуємо, що акредитація здійснюється виключно на сайті Федерації футболу України у розділі Прес-служба. Заявки, оформлені неналежним чином і невчасно будуть внесені до списку очікування та розглядатимуться за день до проведення матчу.

У зв’язку з підвищеним інтересом мас-медіа до цього поєдинку, інформуємо про введення ліміту на кількість акредитованих журналістів від одного видання. Зокрема:

- телебачення (представники телевізійних компаній, що не мають права на трансляцію) − 1 журналіст та 1 оператор

- друковані та інтернет-видання − 1 журналіст та 1 фотокореспондент

Враховуючи зазначене вище, акредитації видаються окремо на кожне видання, незалежно від кількості поданих заявок. Пріоритет надається спеціалізованим спортивним та загальнонаціональним ЗМІ, які постійно публікують авторські матеріали про виступи національної збірної команд.

Увага! Якщо ви вже були зареєстровані і забули пароль від свого акаунту, не потрібно створювати новий обліковий запис, краще зателефонуйте за номером +38-044-521-05-33 для відновлення паролю.

Про дату, час та місце видачі акредитаційних карток буде повідомлено додатково.

www.ffu.org.ua/

Наші Партнери