Андреа Бочеллі зачарував НСК «Олімпійський»

Сьогодні, 23 вересня 2017 року, на головній культурній і спортивній арені країни - НСК «Олімпійський», виступив найулюбленіший тенор світу - саме так західноєвропейські та американські ЗМІ називають італійця Андреа Бочеллі. Перший за всю свою кар'єру концерт в Україні виконавець, серед шанувальників якого президенти (в тому числі Дональд Трамп, на інавгурацію якого Бочеллі не приїхав), королі і вищі церковні ієрархи, дав в самому серці столиці. За словами Бочеллі, стадіони та інші майданчики під відкритим небом він любить саме тому, що там і у артиста, і у публіки є особливе відчуття свободи, якого, на жаль, не відчуєш навіть в самих дорогих і фешенебельних концерт-холах.

Італійський гість заспівав "все, що здалося йому гарним": "Улюблені оперні арії та естрадні хіти», які українці напевно хотіли почути.

- Це тільки моє рішення - виступати на стадіоні «Олімпійський». Я люблю стадіони й відкриті арени. Якщо тепло і погода дозволяє, навіщо замикати себе і публіку в закритому приміщенні? Коли мене запитують, що найбільше в житті ціную, я відповідаю: «Свободу бути собою». Ось на стадіонах вона якраз і є, ця свобода. Тебе не стримує ніщо і ніхто, хочеш підспівувати - підспівуй, хочеш танцювати зі своєю коханою людиною - танцюй. І аплодувати можна, не боячись, що кого-то зачепиш, - відповів Андреа Бочеллі.

Разом з Андреа Бочеллі виступив італійський диригент Марчелло Рота, кубинська оперна діва Марія Алмейда, талановита італійська скрипалька українського походження Анастасія Петришак, мегапрофессіональний інтернаціональний бенд і два знаменитих колективи, що стали візитними картками нашої країни - Національний симфонічний оркестр України та Хор імені Григорія Верьовки. В якості запрошеної гості - українська поп-зірка Злата Огневич.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери