Андрій Шевченко: «Скучили за вболівальниками, будемо грати для них»

Напередодні матчу Ліги націй проти збірної Німеччини головний тренер української команди Андрій Шевченко поспілкувався з представниками ЗМІ на «Олімпійському».

Найголовніша новина – прийшли тести гравців і тренерів на COVID-19, всі вони негативні. Тому ніхто не випадає перед матчем з Німеччиною.

Шевченко розказав про те, що команда змогла психологічно та фізично відновитися після поразки від Франції (7:1). В команді відбулася важлива розмова, і всі вмотивовані перед наступним матчем і всі прагнуть показати свою кращу гру.

«В наступні 2-3 місяці збірні, у яких не дуже сильні національні чемпіонати, будуть часто опинятися в дуже складній ситуації, втрачаючи підживлення кадрів, втрачаючи футболістів необхідного рівня. Конкурувати в таких обставинах з суперниками топ-рівня дуже важко.
Тому, зокрема, завтра нам важливо буде мати правильне психологічне налаштування. Німецька машина - команда дуже високого рівня, фізично дуже сильна. Велике значення відіграє те, скільки ми виграємо ось цих фізичних дуелей. А також підбирань. Німеччина не боїться по всьому фронту грати один в один, цій команді дуже подобається швидкісний футбол і при цьому вона абсолютно не боїться пресингувати. Будемо готуватися саме до такого матчу.

Але я не боюся іти на жертви. Моя задача – підготувати гравців на весну та літо, коли відбудуться Євро-2021. У нас зараз є час, щоб подивитися кандидатів. Багатьом зараз даються шанси. Оскільки зараз в справі футболісти, які грали за збірну не часто або взагалі жодного разу не грали за національну команду. Ці футболісти повинні брати на себе відповідальність і відповідати за свою гру.

Ми дійсно скучили за вболівальниками, адже ми граємо для них. Рішення, яке прийнято, думаю, приймалося зважено, з урахуванням наявної з інформації. Будемо довіряти лікарям і інспекторам, які стежать за цією ситуацією. Футбол без глядачів - це дуже важко. Ми будемо раді, що завтра глядачі будуть на трибунах. Але найголовніше, щоб все було в рамках вимог поточної ситуації»

Разом з тренером нам прес-конференцію півзахисник команди Руслан Маліновський

«Завтра буде важка гра. І Німеччина залишається топ-командою, незважаючи на те, що вони не виграли жодного матчу в Лізі націй. Ми в футбол граємо не для настрою. Завжди хочеться грати з великими командами. Це важливо для всієї країни, коли ми можемо протистояти великим командам. Ми всі прагнемо перемагати, і завтра буде тест, і ми хочемо здати його на відмінно»

Нагадаємо, поєдинок відбудеться завтра, 10 жовтня. Початок о 21:45. Більше інформації щодо матчу – тут.

Наші Партнери