Динамо з рекордом громить Бешикташ на НСК «Олімпійський»

Сьогодні, 6 грудня 2016 року, на жаль, в нічого не значущому для киян поєдинку шостого туру групового етапу Ліги Чемпіонів, підопічним Сергія Реброва наостанок вдалося голосно грюкнути дверима, розгромивши в рідних стінах турецький Бешикташ (6:0).

Ще в першому таймі кияни забили 4 м'ячі, а захисник гостей Бек отримав червону картку. Результативними діями відзначилися Артем Бесєдін, Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський, Дерліс Гонсалес.

Музичним подарунком для вболівальників і підтримкою для футболістів під час матчу «Динамо» - «Бешикташ» стала драйвова українська група - One Light Inside, виконавши кілька пісень з першого акустичного альбому "STAY WITH ME".

Після перерви ще одну червону заробив Абубакар, залишивши команду удев'ятьох. Динамівці, в свою чергу, змогли забити ще двічі - свої автографи у воротах Бешикташа залишили Сергій Сидорчук та Жуніор Мораес.

6:0 - Динамо в рідних стінах перемагає Бешикташ, добуваючи таким чином свою першу перемогу на груповому етапі поточного розіграшу Ліги Чемпіонів. Як підсумок - в активі команди Сергія Реброва, після шести зіграних матчів, п'ять набраних балів, в той час, як у турків лише на два пункти більше.

Динамо - Бешикташ 6:0

Голи: Бесєдін, 9, Ярмоленко, 30 (пен.), Буяльський, 32, Гонсалес, 45 + 2, Сидорчук, 60, Мораес, 77

Динамо: Рудько - Бурда, Хачеріді, Віда, Антунеш - Буяльський, Рибалка, Сидорчук (Корзун, 66) - Ярмоленко, Бесєдін (Мораес, 77), Гонсалес (Циганков, 69)

Бешикташ: Фабрі - Бек, Фільо, Тошич, Адріано - Арслан (Тосун, 46), Хатчінсон - Куарежма (Фрай, 70), Озякуп, Шахан (Генул, 46) - Абубакар

Попередження: Бурда - Озякуп, Абубакар, Адріано

Вилучення: Бек, 29, Абубакар, 56

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!