Елла Іванюкович у День народження НСК провела ексклюзивний тур ареною

Сьогодні, 12 серпня 2018 року, у День народження головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – чарівна ведуча телеканалу «Футбол 1»/«Футбол 2» Елла Іванюкович особисто провела екскурсію стадіоном, а також розповіла про цікаві випадки зі своєї роботи  на арені.

-    Сьогодні нам виповнилося 95 років! Для людини – це багато, для арени – це лише мить! Ми підготовуали багато сюрпризів для наших відвідувачів та читачів. Проте після святкування ми будемо продовжувати дарувати подарунки, розвиватися та вдосконалюватися, щоби всі наші гості завжди залишалися задоволеними та з радістю щоденно приходили до нас у гості,  - розказали у прес-службі НСК «Олімпійський».

Відвідувачі під час екскурсії побачили Олімпійський дворик (до останньої реконструкції там були роздягальні гравців), роздягальню домашнього клубу ФК «Динамо» (Київ), побували в чаші стадіону, а також пройшлися по сходинкам, по яким підіймаються гравці, виходячи на поле перед грою. На завершення було відвідання Музею «90-річної історії НСК «Олімпійський» і безпосереднє спілкування із Еллою.

-    Провести екскурсію на НСК «Олімпійський» для мене це дуже цікавий досвід. На годину перевтілитися з ведучою «Футбол NEWS» в гіда. Коли готувалася, дізналася дуже багато цікавих фактів про стадіон. Наприклад, в 20-х роках тут грали в шахи ... людьми. Історія НСК «Олімпійський» дуже багата, він пережив чотири масштабних реконструкції. Зараз це арена класу «Еліт». Проте, цікаво згадати якою вона була, коли на трибунах замість нинішніх сидінь стояли лави, а табло було дерев'яним. Це буде подорож у часі. А в день народження НСК «Олімпійському» хочеться побажати, щоб він і далі збирав зірки на свою дошку пошани, встановлював рекорди і піднімав планку на недосяжну висот, - сказала Елла Іванюкович.
Нагадаємо, що побажання щодо зіркового учасника можна залишити на сторінках НСК «Олімпійський» у соціальній мережі Фейсбук або Інстаграм

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери