«Динамо» Київ – «Брюгге»: квитки у продажу

У четвер 18 лютого на НСК «Олімпійський» відбудеться перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» Київ - «Брюгге» (початок зустрічі о 17:00).
За день до матчу клуб отримав повідомлення Кабінету Міністрів України про те, що питання про зняття заборони на відвідування уболівальниками спортивних заходів вирішилося позитивно.

До УЄФА було надіслано пакет документів щодо ситуації з COVID-19 в Україні і можливості проведення матчу проти «Брюгге» з глядачами. Офіційну відповідь УЄФА, яка дозволяє частковий продаж квитків, було отримано 18 лютого о 10:30 ранку за київським часом.

З урахуванням усіх правил і рекомендацій, повідомляємо про наступне:
- клуб отримав офіційний дозвіл УЄФА на продаж квитків на матч «Динамо» - «Брюгге»;
- квитки дозволено продавати тільки на сектори нижніх ярусів (з причин безпеки);
- на матч з «Брюгге» дозволено реалізувати 30% квитків від місткості нижніх ярусів НСК «Олімпійський», що складе близько 10-ти тисяч глядачів (15% від загальної місткості стадіону);
- продаж квитків стартує 18 лютого об 11:15 за київським часом;
- продаж квитків здійснюється виключно в онлайн режимі на сайтах партнерів ФК «Динамо» (Київ) - Esport.in.ua і karabas.com

ФК «Динамо» сподівається на вашу підтримку і запрошує всіх уболівальників на стадіон! Нагадуємо про необхідність дотримання карантинних обмежувальних норм і соціальної дистанції на трибунах.

Схема доступних секторів і цін на квитки

Наші Партнери