«Динамо» не змогло обіграти «Десну» перед стартом у Лізі чемпіонів

Матч проти «Десни» став для киян останньою серйозною перевіркою перед початком боротьби за таку бажану групу Ліги чемпіонів. І склалася ця перевірка точно не на користь команди Луческу. Пасивність команди в атаці (Вербіч, Соль та Родрігес залишилися в запасі) виглядала як мінімум незвично, зважаючи на гру у двох стартових матчах сезону.

«Десна» зіграла організовано в захисті, непогано виходила в контратаки. І навіть в кінці першого тайму, коли «Динамо» пожвавилося, удача була на стороні чернігівців і ті втримали ворота сухими.

У другому таймі Луческу все ж дав зіграти своїм лідерам, проте на рахунку це не відзначилося. Лише 0:0. «Десна» не мала багато шансів на те, щоб забити, але й не пропустила.

Нагадаємо, вже у вівторок, 15 вересня, «Динамо» загріє матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти нідерландського «АЗ» Алкмаар.

«Динамо» - «Десна» - 0: 0
Попередження: Ілля Забарний (66) - Владислав Калитвинцев (55), Андрій Домбровський (63), Андрій Гітченко (73)
«Динамо»: Георгій Бущан, Aлександр Караваєв (Беньямін Вербич, 64), Віталій Миколенко, Томаш Кендзьора, Aлександр Тимчик (Ілля Забарний, 35), Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Карлос Де Пена, Віктор Циганков (Жерсон Родрігес, 64), Віталій Буяльський, Владислав Супряга (Фран Соль, 80)
«Десна»: Євген Паст, Йоонас Тамм, Владислав Огиря, Андрій Домбровський, Владислав Калитвинцев, Єгор Картушов (Олексій Гуцуляк, 67), Андрій Гітченко, Андрій Мостовий, Юхим Конопля, Філіп Будковський (Андрій Тотовицький, 75), Aлександр Філіппов (Віталій Єрмаков, 67)

Наші Партнери