«Динамо» поступилося «Барселоні»

На жаль, навіть напіврезервний склад «Барселони» став для київського «Динамо» непрохідним суперником. Зважаючи на перший матч цих команд у столиці Каталонії, вдома від киян очікували як мінімум достойного супротиву, як максимум – набраних очок у протистоянні з блугранас без Мессі. Але в реальності, вийшовши на поле навіть без номінального форварда, команда Луческу більшість часу намагалася відтиснути каталонців подалі від власних воріт. Тер Штегену вперше дійсно вступив у гру лише на 45-й хвилині матчу після удару Де Пени в одній з небагатьох контратак «Динамо» у першому таймі.

При цьому, до перерви рахунок зберігся 0:0, і «Барселона» крім пресингу та володіння м’ячем майже нічим не запам’яталася. Можна було боротися.

Проте другий тайм розпочався з голу Деста з кута воротарського майданчика після тонкого пасу Брейтуейта, а ще за 10 хвилин вже сам датський нападник розписався у воротах Бущана. Він же реалізував пенальті на 70й хвилині, призначений за фол Попова на ньому ж.

А фінальну крапку вже у доданий час поставив Антуан Грізманн, який скористався філігранним пасом Альби.

Кияни втратили навіть теоретичні шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, але ще мають можливість поборотися на путівку у Лігу Європи.

«Динамо» - «Барселона» - 0: 4
Голи: Дест, 52, Брейтвейт, 57, 70 (пен.), Грізманн, 90 + 2
Попередження: Пьянич, 15, Попов, 69
«Динамо»: Бущан - Караваєв (Попов, 59), Миколенко, Забарний, Кендзьора - Гармаш (Андрієвський, 59), Шепелев (Белуце, 83) - Де Пена (Супряга, 71), Буяльський, Шапаренко (Ледньов, 71) - Вербич.
«Барселона»: Тер Штеген - Фірпо, Ленгле (Альба, 65), Мінгеса, Дест - Ален, Пьянич (Пуч, 65) - Педрі (Матеус, 73), Коутіньо (Грізманн, 65), Трінкал (де ла Фуенте, 83 ) - Брейтвейт.