«Динамо» перемогло «Колос» в ¼ фіналу Кубка України

90 хвилин матчу, два додаткові тайми та серія пенальті – глядачі, які зібралися сьогодні на трибунах «Олімпійського» сповна насолодилися матчем чвертьфіналу Кубка України.

Долю поєдинку вирішила серія пенальті, в якій феєрили воротарі команд. На рахунку Євгена Задої – один відбитий пенальті, а от Денис Бойко рятував свою команду двічі! Вирішальний забитий пенальті на рахунку Олександра Андрієвського!

Суперник киян у півфіналі визначиться вже завтра. А за тиждень команда Луческу знову повернеться на «Олімпійський» у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Вільярреалу».

«Динамо» - «Колос» - 0: 0 (по пенальті - 4: 3)
Пенальті: 1: 0 - Шапаренко.1: 1 - Оріховський, 2: 1 - Супряга, 2: 2 - Петров, 3: 2 - Родрігес, 3: 3 - Мілько, Ледньов (мимо), Задоя (воротар), Караваєв ( воротар), Гавриш (воротар), 4: 3 - Андрієвський, 4: 3 - Ільїн (вище)
Попередження: Де Пена (63), Жерсон Родрігес (75) - Золотов (55), Д. Костишин (72), Богданов (90 + 2), Чорноморець (100)
«Динамо»: Бойко, Миколенко (Тимчик, 115), Сирота, Забарний, Караваєв, Сидорчук (Андрієвський, 115), Буяльський, Шапаренко, Де Пена (Ледньов, 68), Бесєдін (Супряга, 96), Циганков (Жерсон Родрігес, 25)
«Колос»: Волинець, Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець, Богданов (Нгамба, 90 + 3), Задоя, Данфі (Ільїн, 74), Антюх, Д. Костишин (Мілько, 114), Лисенко (Оріховський, 82).