«Динамо» - в плей-офф Ліги чемпіонів

До групового етапу Ліги чемпіонів залишився лише один крок. У матчі третього кваліфікаційного раунду кияни перемогли нідерландський АЗ Алкмаар.

Команда Луческу витерпіла надскладний для себе перший тайм, у якому майже повністю віддала ініціативу гостям, а другому забила двічі.

Віталій Буяльський скористався помилкою суперників в передачі та викотив м’яч під удар Жерсону Родрігесу - 1:0. А за 5 хвилин до кінця матчу контратака киян перетворилася в гол імені Кендзьори та Шапаренка. Микола забив головою після навісу захисника.

«Динамо» в плей-офф ЛЧ та чекає суперника, який визначиться в матчі «Гента» та «Рапіда».

«Динамо» - «АЗ» - 2: 0
Голи: Жерсон Родрігес (49), Микола Шапаренко (86)
Попередження: Віталій Буяльський (15), Жерсон Родрігес (19), Томаш Кендзьора (85) - Калвін Стенгс (33), Йорді Класі (83), Уссама Ідрісса (85)
«Динамо»: Георгій Бущан, Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Томаш Кендзьора, Карлос Де Пена, Микола Шапаренко (Богдан Лєднєв, (90 + 1), Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський (Олександр Андрієвський, 79), Владислав Супряга ( Беньямін Вербич, 74), Жерсон Родрігес
«АЗ»: Марко Бізот, Рон Влар (Юкінарі Сугавара, 79), Йонас Свенссон, Овен Вейндал, Фредрік Мідтше (Ферді Дрёйф, 66), Дані де Віт, Йорді Класі, Теун Коопмейнерс, Майрон Боада, Альберт Гудмундссон (Уссама Ідрісса, 58), Калвін Стенгс