«Динамо» - володар Суперкубку України

Матч за перший трофей сезону вдався. Під шаленою зливою, що впала на «Олімпійський» зі стартовим свистком, команди продемонстрували якісний футбол з красивими голами та справжньою інтригою.

«Шахтар» почав з високого пресингу та майже не давав киянам виходити в контратаки. Кілька гарних моментів мали Додо та Тете. Проте кияни витримали стартовий натиск та першими забили. Карлос Де Пена розстріляв ворота Пятова після навісу Сидорчука. А вже за десять хвилин Жерсон Родрігес перекинув голкіпера «Шахтаря» - 0:2.

«Гірники» повернули собі ініціативу у володінні м’ячем та майже одразу відквитали один гол – точний удар на рахунку Жуніора Мораєса.

У другому таймі гра для киян складалась непросто. «Гірники» знову увімкнули фірмові швидкості, та були близькі до того, щоб зрівняти рахунок. Проте цей вечір був «біло-блакитним». Фінальну крапку поставив Фран Соль – 1:3. Суперкубок в Києві.

«Шахтар» - «Динамо» - 1: 3
Голи: Жуніор Мораес (37) - Карлос Де Пена (20), Жерсон Родрігес (31), Фран Соль (83)
Попередження: Микола Шапаренко (49), Олександр Караваєв (59)
«Шахтар»: Андрій Пятов, Додо, Сергій Кривцов (Фернандо, 87), Валерій Бондар (Євген Коноплянка, 70), Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Алан Патрік, Маркос Антоніо (Ромеро Марлос, 46), Тайсон, Тете (Манор Соломон , 61), Жуніор Мораес
«Динамо»: Георгій Бущан, Aлександр Караваєв, Aлександр Сирота, Томаш Кендзьора, Aлександр Тимчик, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віталій Буяльський, Карлос Де Пена (Олександр Андрієвський, 75), Жерсон Родрігес, Владислав Супряга (Фран Соль, 61)