«Динамо» - «Шахтар»: інформація щодо матчу

Матч 9-го туру Української Прем’єр ліги відбудеться на НСК «Олімпійський» у неділю, 8 листопада, о 17.00.

До першого Класичного команди підходять у статусі лідерів чемпіонату: кияни перші з 20-ма пунктами, «гірники» посідають другу сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 16 очок.

Серед тижня і «Динамо», і «Шахтар» програли свої матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Щодо команди Луческу, то частина команди, включаючи Бущана, Бойко, Миколенка, Шапаренка та інших досі знаходиться на самоізоляції через COVID-19, відповідно ці гравці взяти участь у матчі не зможуть.

Арбітри матчу
Арбітр – Катерина Монзуль (Харків). Асистенти – Марина Стрілецька (Суми), Олександра Ардашева (Київ). Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Арбітр ВАА — Микола Балакін (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро)

До уваги ЗМІ
Згідно зі «Змінами і доповненнями до тимчасового протоколу» УАФ про проведення матчів УПЛ кількість акредитованих ЗМІ не повинно перевищувати 30 осіб (25 ложа преси, 5 фотографів), мікст-зона для спілкування гравців команд з представниками ЗМІ не передбачена. Акредитація проводиться через прес-службу ФК «Динамо» Київ.

Видача акредитаційних карток буде здійснюватися на вході для преси НСК «Олімпійський» Захід 5 8-го листопада з 16-00 до 16-30.

Інформація для вболівальників
Матч проводиться без глядачів. Вхід на стадіон буде закрито!
Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві від 12 жовтня 2020 року встановлено обмеження «оранжевого» рівня епідеміологічної безпеки. Серед обмежень заборонено проведення масових (у тому числі спортивних) заходів за участю понад 220 осіб.

Пряма трансляція поєдинку на телеканалі «2+2»

Наші Партнери