Favorit Sport святкує 20-річчя на НСК «Олімпійський»

7 вересня на честь свого 20-го дня народження компанія Favorit Sport організовує справжній музичний фестиваль «Ready.Steady.Favorit» - феєричний святковий концерт за участю зірок українського шоу-бізнесу у самому серці Києва на НСК «Олімпійський».

«20 років – гарний привід для того, аби зібрати всіх на головній спортивній арені України для грандіозного свята. Ми розглядали декілька варіантів формату, але вирішили зупинитися на фестивалі. Формуючи лайн-ап, ми обрали ті хіти, які з’явилися 20 років тому, але популярні до цього часу. Хедлайнерами концерту стануть топові виконавці, які сьогодні запалюють не лише в Україні, але й далеко за її межами» - коментує формат свята Нік Руденко, маркетинг директор Favorit Sport.

Компанія вже розкрила імена трьох артистів, що виступлять на фестивалі «Ready.Steady.Favorit». Це Олег Винник, Dzidzio та перша Special Guest Star - Вєрка Сердючка. Виступ останньої стане справжнім подарунком для шанувальників, адже вперше за довгий час артистка виступить у форматі стадіонного концерту перед багатотисячною аудиторією.

У продовження вдалого співробітництва з групою компаній MOZGI GROUP, Favorit Sport обрала партнером у наповненні шоу-програми фестивалю агенцію MOZGI Event.

Придбати квитки на шоу можна на сайті Kontramarka.ua за посиланням

Наші Партнери