Спортивний простір на «Олімпійському» відкрито

28 червня на НСК «Олімпійському» відкрився Спортивний простір. Вже з 7ї ранку на зовнішньому периметрі стадіону запрацювали спортивні майданчики, де провідні українські тренери проводили майстер-класи, до яких могли долучитися всі охочі.

Серед найпопулярніших локацій: футбольний та баскетбольний майданчик, ролердром, зона workout-у, що була встановлена на «Олімпійському» завдяки підтримці Favorit Foundation*, та різні єдиноборства. Руханку для більше, ніж 100 гостей провела найсильніша жінка світу Ольга Лящук разом з найпопулярнішими чирлідерами України – Red Foxes. Поряд з усіма займалися і діти з проекту Kids Autism Games

Першими зірковими гостями простору стали Міністр молоді та спорту та олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, стронгмен Сергій Конюшок.

«Об’єднавши зусилля разом з НСК «Олімпійський» та федераціями, ми перетворили прилеглу територію головної спортивної арени України у публічний простір. Саме тут, кожен охочий займатися руховою активністю, зможе це зробити повністю безкоштовно. Маємо надію, що це перевтілення стане прикладом для багатьох інших спортивних майданчиків відкриватися для людей, адже спорт повинен бути доступний для кожного!» - заявив Вадим Гутцайт.

«Ми раді, що у нас з’явилася можливість реалізувати новий проект – Відкритий спортивний простір, що був ініційований Міністерством молоді та спорту України та особисто паном Гутцайтом. Сьогодні на «Олімпійському» були представлені більше 15 спортивних федерацій, і ми продовжуємо вести перемовини з іншими спортивними організаціями та клубами, які могли б представити свої види спорту а головній арені України. Ці активності різноманітні та цікаві для людей різного віку. Ми запрошуємо всіх відвідати стадіон, але вкотре наголошуємо на тому, що важливо відповідально ставитися до власного життя та здоров’я, дотримуватися усіх встановлених санітарних норм, перебуваючи на території арени. Займайтеся спортом розумно. Впевнений, що на «Олімпійському» тренуються майбутні чемпіони», - поділився враженнями заступник генерального директора Віктор Анісімов.

Нагадаємо, Спортивний простір працює щодня з 8.00 до 20.00 (крім днів проведення футбольних матчів) та буде відкритий до кінця вересня 2020 року. Щодо розкладу занять на локаціях слідкуйте за оновленнями на сайті та соцмережах НСК «Олімпійський».

*Favorit Foundation – благодійний фонд, створений у 2020 році. Основним донором фонду є міжнародна беттінгова компанія Favbet. Favorit Foundation реалізовуватиме проекти з розвитку суспільства у напрямках спорту, освіти, екології життя. В реалізації проектів фонд співпрацює з органами державної влади, а також іншими соціальними інституціями та бізнес-сегментом.

Наші Партнери