Головна арена країни вітає з Днем молоді України!

24 червня 2018 року в Україні відзначається «День молоді». Це національне свято молодих людей країни, яке щорічно святкують в останню неділю червня.

Історія «Дня молоді» почалася 7 лютого 1958 року в Радянському Союзі, до складу якого входила Українська Радянська Соціалістична Республіка (УРСР), коли Указом Президії Верховної Ради СРСР був заснований «День радянської молоді».

22 червня 1994 року перший президент України Л. М. Кравчук, «на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України», підписав Указ N 323/94 «Про День молоді», який наказував відзначати його в Україні.

Традиційно в цей день по всій країні проходять різні святкові заходи за участі молодих людей. Свої вітання їм наравляють чиновники найвищих рангів, аж до президента.

До категорії «молодь» в Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Це більше одинадцяти мільйонів осіб - приблизно 22,6% населення України. Сьогодні в Україні діє кілька тисяч різних молодіжних і дитячих громадських організацій. А провідним органом із забезпечення реалізації державної політики з питань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту є Міністерство молоді та спорту України, яке реалізує Державні соціальні програми, які сприятимуть розвитку молодіжної політики.

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – приєднується до привітань молоді України. Нехай на вашому життєвому шляху все складається без перешкод, нехай небо над вашими головами завжди буде мирним, реалізації всіх ваших планів, здійснення надій, досягнення успіхів і фінансового благополуччя!

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Колектив НСК «Олімпійський»

 

Наші Партнери