Головна арена країни почала обігрівати газон

Сьогодні, 25 вересня 2017 року, смарагдове поле головної спортивної та культурної арени України – НСК «Олімпійський» - почало обігріватися за допомогою спеціальних мобільних установок. 2 установки замінюють природне сонячне світло для газону в осінній і зимовий період.

- Кожне з таких пристроїв для догляду за полем може одночасно освітлювати та обігрівати 700 квадратних метрів газону. Розмір газону НСК «Олімпійський» становить 7 887,5 кв.м., тобто кожні 14 годин штучне сонце буде «годувати»  2 100 кв.м. газону або 1/4 частина поля. Незважаючи на великі розміри установок, вони абсолютно не пошкоджують газон, тому що зроблені з алюмінію. Отже, не зважаючи на погодні умови, ми завжди готові проводити матчі, та наше поле – одне з найкращих у Європі, - розповів генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Нагадаємо, що аналогічні мобільні освітлювальні установки успішно використовуються на стадіонах у всьому світі. Ідея мобільної освітлювальної установки з'явилася в 1997 році в норвезькому місті Тронхеймі, під час гри Ліги чемпіонів на стадіоні "Леркендал", де взимку довелося проводити футбольний матч на поганому газоні. Саме тоді була розроблена та запатентована мобільна освітлювальна установка для поліпшення росту трав'яного покриття.

Наразі головна арена країни активно готується до прийняття важливого матчу для нашої країни – заключного матчу групового турніру «Чемпіонату світу-2018» між збірними України та Хорватії, що відбудеться на НСК «Олімпійський» 9-го жовтня 2017 року о 21:45. Також нагадаємо, що цієї суботи, 23 вересня, на НСК відбувся грандіозний концерт всесвітньо відомого тенора Андреа Бочеллі.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери