Головний агроном НСК: «Газон «Олімпійського» в оптимальному стані»

В найближчий тиждень на НСК «Олімпійський» буде зіграно одразу два вирішальні для українських команд матчі групового етапу Ліги чемпіонів. 1 грудня донецький «Шахтар» прийматиме мадридський «Реал», а 8 грудня київське «Динамо» зіграє проти угорського «Ференцвароша». Від результатів обох поєдинків буде залежати, чи продовжать наші клуби участь у весняній частині єврокубків. І поле «Олімпійського» має зіграти на користь господарів – газон головної арени України в оптимальному стані.

- Зважаючи на сезон та навантаження, які витримало поле за останні кілька місяців, то зараз воно в оптимальному своєму стані. Краще, коли є перерва між матчами, газону потрібно давати час на відпочинок та відновлення. І пауза на матчі збірних у листопаді дала нам можливість зробити все від нас залежне, щоб максимально відновити газон. Були проведені всі операції, щоб дати і кореневій системі, і самій зеленій масі рости. Також ми внесли спеціальні добрива, які стимулюють відновлення поля, використовуємо лампи штучного освітлення, які крім іншого забезпечують постійний обігрів поля.

Оскільки температурні показники високі для цієї пори року, то покращення функціонального стану газону відбувається значно швидше і візуально недосконалості майже не помітні.

Поле «Олімпійського» у бойовому стані, - розповів головний агроном НСК «Олімпійський» Максим Стельмах.

Нагадаємо, найближчий матч «Шахтар» Донецьк – «Реал» Мадрид відбудеться вже завтра, 1 грудня, о 20.00. Гра проводиться без глядачів

Наші Партнери