І знову "Реал"!

Дві помилки воротаря "Ліверпуля" Лориса Каріус допомогли "Реалу" в третій раз поспіль виграти Лігу чемпіонів.

Дубль вийшовшого на заміну Гарета Бейла допоміг "Реалу" обіграти "Ліверпуль" з рахунком 3:1 у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА і в 13-й раз стати найсильнішим клубом Європи.

Перший гол Бейла любителі футболу запам'ятають надовго. Він має право змагатися з голами Зінедіна Зідана і Маріо Манджукич за звання найкрасивішого за всю історію фіналів. Марсело зробив навіс з лівого флангу, а Бейл, який перебував в 20 метрах від воріт, завис в повітрі і ударом через себе направив м'яч в сітку.

Рахунок же "Реал" відкрив на 51-й хвилині при вельми курйозних обставинах. Лоріс Каріус намагався рукою ввести м'яч в гру, проте відправив його точно на ногу Каріму Бензема, і француз не забув вразити порожні ворота.

Незадовго до цього удар Іско прийняла на себе поперечина. "Ліверпуль" помітно знітився після травми Мохамеда Салаха на 25-й хвилині, але все-таки знайшов в собі сили відновити паритет. Після подачі кутового Деян Ловрен виграв верхову боротьбу і зробив пас на Садьо Мане, який пробив Кейлор Наваса.

На цьому приводи для радості у вболівальників червоних закінчилися - далі виконував соло Бейл. За сім хвилин до кінця валлієць зробив дубль - він здалеку пробив по воротах, і Каріус в досить простій ситуації пропустив м'яч у сітку. Бейл міг оформити і хет-трик, але до того моменту доля фіналу вже була вирішена.

Кращий гравець матчу: Гарет Бейл ( "Реал")
Фантастичний внесок! У минулому році в Кардіффі Бейл вийшов на заміну всього на 13 хвилин. Цього разу він зіграв значно важливішу роль. Перший рік валлійця в Києві назавжди увійде в історію. Петер Рудбек від імені всіх технічних спостерігачів заявив: "Ми вибрали Бейла, оскільки він вийшов на заміну і змінив хід гри. Його блискучий гол після акробатичного удару вивів" Реал "вперед".

Джо Уокер, "Реал" (@UEFAcomJoeW)
В Іспанії часто говорять: "Реал" - це "Реал". Мадридці просто знають, як перемагати в Лізі чемпіонів, в якій ситуації ні виявлялася б команда. "Реал" сьогодні був сильнішим і заслужено переміг. Зазначу хорошу реалізацію гольових моментів. Три перемоги поспіль, і потрібно віддати належне Зідану. По правді кажучи, я б не ставив зараз на те, що "Реалу" не скориться четвертий трофей поспіль.

Метт Ховарт, "Ліверпуль" (@UEFAcomMattH)
Команда Клоппа билася щосили, кілька разів "Реал" рятував Кейлор Навас, але в цілому треба визнати, що переломним моментом стала травма Мо Салаха. Після фінального свистка футболісти "Ліверпуля" були у нестямі від горя. І все ж, коли спадуть емоції, червоні будуть з гордістю згадувати цей сезон, по ходу якого зробили дуже багато.